Žádost o zaměstnání

Vždy přijímáme žádosti o zaměstnání!

Printer-friendly version PDF version

Jste ti správní pro AFSI?

Stále přijímáme žádosti o práci od energických, otevřených a talentovaných lidí, kteří umějí přispět k produkci kvalitních výrobků. Zaměstnáváme spolehlivé a pracovité lidi, kteří každý den dělají maximum, aby vyrobili filtry prvotřídní kvality.

Máte zájem stát se součástí našeho AFSI týmu?

3 způsoby, jak požádat o práci:

  1. Podejte elektronickou žádost o práci a pošlete nám váš životopis.
  2. Můžete si stáhnout naši Žádost o práci ve formátu PDF.  Ta musí být vytisknuta, ručně vyplněna a podepsána. Vyplněnou a podepsanou žádost zašlete na naší adresu poštou nebo emailem.
  3. Přijďte osobně a vyplňte žádost o práci.    

Všechny elektronické žádosti o práci v AFSI ve formátu PDF budou zpracovány a informace o výsledku obdržíte do čtyř týdnů. 

Správce osobních údajů, společnost AFSI Europe s.r.o., se zavazuje zpracovávat osobní údaje v souladu s Nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Toto nařízení je známo jako GDPR. Bližší informace o rozsahu a nakládání s osobními údaji naleznete uvnitř osobního dotazníku.

 

 

 

Provozní doba

Pondělí až pátek 8:00 – 17:00

ADRESA

Havraň 139, Most, 434 01, Česká repuplika     

E-mail

infocz@afsifilters.com