Profil společnosti

HistorIE

AFSI bylo založeno v roce 1986, vyrábí kapalinové filtry konkrétně pro CAT dle designu a specifikací společnosti Caterpillar.

Printer-friendly version PDF version
   

Jsme hrdí, že stojíme za řadou produktů, které jsou uznávány po celém světě pro svou nadstandardní vysokou kvalitu a funkčnost, odolávající i v těžkých zařízeních a obtížných podmínkách.

Z tohoto partnerství vzešlo AFSI jako společnost s nejmodernějším výrobním programem kapalinových filtrů, specializující se na olejové, palivové a hydraulické aplikace, užívané ve strojích Caterpillaru po celém světě. Tyto špičkové filtry se používají v olejové filtraci, separaci vody a v motorových i hydraulických systémech. Jsme hrdí, že stojíme za řadou produktů, které jsou uznávány po celém světě pro svou nadstandardní vysokou kvalitu a funkčnost, odolávající i v těžkých zařízeních a obtížných podmínkách.

Poptávka rychle rostla a překročila kapacitu původní továrny v USA. V důsledku toho v roce 2007 AFSI expandovalo a založilo Evropskou pobočku v České Republice. Do dvou let od založení již tento závod sloužil potřebám Evropy, Asie, Afriky a Austrálie. Vyrábí se zde přes půl milionu filtrů každý měsíc.

JEDNIČKOU v OBORU


Jsme jedničkou v oblasti efektivity, inovace a bezpečnosti. Dokládá to i mimo jiné skutečnost, že časopis Industry Weekly nás zařadil mezi 10 nejlepších továren v USA.

Špičkovou technologii představuje počítačově řízené výrobní (CIM) techniky, používané v k výrobě filtrů nejvyšší kvality, zaměřující se na dlouhou životnost jednotlivých komponentů.

Vysoce automatizované výrobní postupy v AFSI nám umožňují vyrábět filtry nejlepší kvality a zároveň udržet ceny konkurenceschopné. Jsme světovou jedničkou v efektivitě, inovaci a bezpečnosti. Dokladem toho je i zařazení AFSI mezi 10 nejlepších Amerických továren časopisem Industry Weekly.

Ještě pozoruhodnější je to, že si AFSI udrželo své nasazení v přístupu k životnímu prostředí. Dvakrát jsme dostali žádané Ocenění guvernéra pro prevenci znečištění životního prostředí. Mezi mnoha jinými oceněními, jsme získali v roce 1993 certifikaci jako oficiální dodavatel kvalitních filtrů pro Caterpillar.

NASAZENÍ SPOLEČNOSTI


Co se týká našeho pracovního prostředí, AFSI je uznávané pro svou příkladnou snahu o vytváření moderního pracovního prostředí, zaměřeného na kvalitu, bezpečnost a morálku. Zaměstnanci si užívají profesionální prostředí, kde jsou respektování jako individuality a mají k dispozici vše pro svůj úspěch.

Být jedničkou v našem oboru vyžaduje více než jen mít skvělý produkt. Zatímco naše výrobní standardy jsou konkurenceschopné na světových trzích, stejně tak klademe v AFSI důraz na bezpečnost, nasazení, morálku a respekt. Tyto hodnoty se odrážejí ve všem, co děláme: od produktů, až k lidem a naší společnosti.

Rozmanitost je prvořadá, protože budoucnost AFSI závisí na členech našeho týmu, jejich nápadech a zkušenostech, abychom vytvořili inovativní filtrační řešení a vytvářeli nové obchodní příležitosti pro budoucnost.