Naše produkty

Advanced Filtration Systems Inc. (AFSI) je jedničkou v navrhování a výrobě vysoce výkonných kapalinových filtrů pro zařízení, které obsahují olejovou filtraci, oddělování vody a motorové a hydraulické systémy. Specializujeme se na olejová, palivová a hydraulická zařízení. Filtry AFSI se používají v zařízeních Caterpillar po celém světě.

Jsme hrdí, že stojíme za řadou produktů, které jsou uznávány po celém světě, pro svou nadstandardní vysokou kvalitu a funkčnost i v těžkých zařízeních a obtížných podmínkách.

 

Printer-friendly version PDF version

ČISTĚJŠÍ ZAŘÍZENÍ

V oblasti těžké techniky je největší hrozbou pro životnost komponentů kontaminace. Obsluha zařízení nerozpozná úbytek výkonu v hydraulických systémech dříve, než zařízení ztratí 20% produktivity.

Tato 20% ztráta je ekvivalentem jednoho pracovního dne v týdenním provozu, což vede k nižším výnosům a předčasnému opotřebení zařízení. V boji s tímto problémem přináší AFSI vynikající filtry, které zachytí 98% kontaminujících látek v porovnání s 50% u konkurenčních filtrů, jak bylo dokázáno v laboratorních testech.

Navíc, v testování konkurenčních palivových filtrů bylo AFSI jediným výrobcem, který splňoval všechny testované parametry a tím významně předčil konkurenci.

 

SUPERMODERNÍ VÝROBA

Špičkovou technologii představuje počítačově řízené výrobní techniky (CIM), používané v k výrobě filtrů nejvyšší kvality, zaměřující se na dlouhou životnost jednotlivých komponentů.

Vysoce automatizované výrobní postupy v AFSI nám umožňují vyrábět filtry nejlepší kvality a zároveň udržet ceny konkurenceschopné. Jsme světovou jedničkou v efektivitě, inovaci a bezpečnosti. Dokladem toho je i zařazení AFSI mezi 10 nejlepších Amerických továren časopisem Industry Weekly.

AFSI je také velmi angažovanou společností v přístupu k životnímu prostředí. V USA jsme dvakrát získali Ocenění guvernéra pro prevenci znečištění životního prostředí. Mezi mnoha jinými oceněními jsme získali v roce 1993 certifikaci jako oficiální dodavatel kvalitních filtrů pro Caterpillar

.

 

KLÍČOVÉ ROZDÍLY V PRODUKTECH

Díky nepřekonané technologii a zdrojům vyrábí AFSI filtry, které jsou jedinečně konstruovány tak, aby zaručovaly optimální výsledky a velkou odolnost a dlouhou životnost.

Čtyři klíčové faktory této technologie odlišují naše produkty od ostatních:

Center Tube

PLASTOVÉ STŘEDOVÉ TRUBKY

Tím, že jsou o 30% silnější než kovové trubky, nabízejí plastové středové trubky vyšší ochranu motoru. Díky této větší síle je zcela vyloučena jakákoli kontaminace motoru kovovými částicemi a je zajištěna maximální čistota.

Acrylic Beading

AKRYLÁTOVÉ LEPENÍ

Akrylátové lepení ve formě kapek pomáhá maximálně zvětšit povrch filtru a zabránit řasení, čímž se zvyšuje efektivita filtrace a zabraňuje, aby se sediment dostal do motoru. To vše znamená, že dosahujeme výsledků s lepším výkonem a při nižších provozních nákladech.

Spiral Roving

ROVING

Roving zabraňuje tomu, aby se sklady natáhly, a díky tomu se zachytí více kontaminujících látek ve filtru. Tento jedinečný prvek chrání kritické části motoru a zaručuje tak jeho dlouhou životnost a maximální výkon.

Molded End Caps

ODLÉVANÁ VÍČKA

Odlévaná víčka a filtrační média tvoří nepropustnou bariéru, která zabraňuje sedimentům, aby unikly filtraci. Používání filtrů bez tohoto inovativního komponentu může způsobit vážné poškození motoru a vést k nákladným opravám.